Jdi na obsah Jdi na menu
 


 Všechny vás srdečně zvu na vernisáž mé první výstavy, která se uskuteční 5. června 2008 v 17:00 v ostravské galerii Budoucnost. Budu se velmi těšit na vaši návštěvu.

 

Obrazek

 

Dne 2. prosince 2008 se v Havířovské galerii Wünscheho uskuteční vernisáž výstavy Havířovských autorů s názvem "Salon". Budete zde moci vidět i malou část z mé tvorby, takže doufám, že se příjdete mrknout!!!

 

Váš Jenda!

Obrazek

 

 

 9. března se uskutečnila v Galerii V podloubí ve Frýdku-Místku vernisáž mé druhé autorské výstavy s názvem Doteky města a přírody. Výstava potrvá do 28. března, tak se přijďte všichni mrknout!!!

 

 

Tak rok se s rokem sešel a je tady další, v pořadí 3. autorská výstava. Tentokrát bude probíhat v galerii Maryčka v havířovském kulturním domě Petra Bezruče. Vernisáž se uskuteční ve čtvrtek 4. února v 17:00 hodin. Těším se na vás. Váš Jenda.:)

 

 

Obrazek

 

 

13. března 2010 se uskutečnila vernisáž mé již čtvrté autorské výstavy, opět pod názvem Doteky města a přírody. Tentokrát ve Velké galerii těšínského divadla. Výstava potrvá do 11.dubna 2010. Všichni jste srdečně zváni!!!